KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckningar 8906371
nr 890 6371
Blyertsteckningar
2 st. bland annat Charles Cedercreutz, landskap med figurer, signerad, 14, 5 + 21, + 11x7
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 28 april 2014
kl 19:52:24
27/4 22:39:28
28/4 17:30:08
150 kr